Dr Pagounis

Dr n. med. Christos Pagounis

Dr n. med. Christos Pagounis – lekarz dermatolog. Specjalizacje I i II stopnia i doktorat z wyróżnieniem zdobył w Klinice Dermatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Dermatologia estetyczna to jego zajęcie naukowe i praktyczne od samego zakończenia studiów. Dr Pagounis swój zawód praktykuje również jako szkoleniowiec w Polsce i Grecji.
Jest członkiem wielu medycznych stowarzyszeń m. in. Stowarzyszenia Lekarzy Dermatochirurgów, Dermatologów Estetycznych i Laseroterapii oraz członkiem Hellenic Society of Dermatolog. Jest regularnym uczestnikiem sympozjum dermatologicznych t.j. Dermatologii Estetycznej na całym świecie. Razem z siostrą dr Anna Pagouni od 20 lat prowadzą prestiżową Klinikę Dermatologiczną w Atenach będąca obecnie liderem na rynku Dermatologii Estetycznej.
Dr Christos Pagounis oprócz dermatologii specjalizuje się także w zastosowaniu wypełniaczy, stymulatorów tkankowych oraz laseroterapii. Jego celem jest stworzenie miejsca profesjonalistów, w którym każdy pacjent w 100% będzie czuł się zaopiekowany.